Internetowa szkoła rozwoju duchowego jasnowidzów i egzorcystów dla poważnie poszukujących Prawdy, duchowej Miłości! Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz tel. +48 77 454 54 54 codziennie od 8.00 do 22.00
Blog > Komentarze do wpisu

Pędzą samochody po Ziemi… Internetowa Szkoła Rozwoju Duchowego, Jasnowidzów,Uzdrowicieli i Egzorcystów

Pędzą samochody po Ziemi…

24.

Pędzą samochody po Ziemi, a mnie Jezusowi Chrystusowi świat się mieni.

Tylko człowiek śpi jeszcze! Zapomniał o swoich obowiązkach wobec Pana tu na Ziemi!

Zapadł ludzki duch w sen ziemski, czy jeszcze go coś tu zmieni i przemieni?

Zostało dla niego tylko mocne uderzenie, bo cichych nawoływań już bez słuchania. Odczuwanie wyłączył, dla siebie ducha bez posłuchu.

Chodzi ziemskie ciało zarządzane przez rozum z mózgu gęsto materialnego pochodzącego. Rozum i jego myślenie ‘logiczne’ zamurowało ducha swojego pana, związało z ciężką materią, zgodnie z ‘nauką’ ciemności.

Narzędzie ducha zamiast sługą stało się panem, narzędziem Lucyfera. I tak ludzki duch siedział na Ziemi w królestwie cieni, gnany swoimi żądzami, które jak kule więzienne trzymały go łańcuchami przy tym, co w życiu jest ‘najciemniejsze’; ziemski majątek i świecka władza.

Rozumowe zarządzanie bez inspiracji duchowej, to chciana przez Lucyfera cecha ziemskiego człowieka, skutki zwrotne takiej postawy to bagno cuchnących związków, którymi taki duch jest oblepiony i sam jeszcze wiele razy zachłyśnie się tą odrażającą mazią, którą obecnie sączy wokół i wokoło chętnych wciąga w ciemne bagno najniższych ciemności.

I pomimo tego, że używa środków czystości, to od wnętrza jest już zgnilizna, której odór wokół sączy, to jad ciemności, wina ludzkości, mają go ludzie na Ziemi tacy jak; politycy, naukowcy, kościołów służący…, duszno i ciężko, jak smog wisi nad ludzkim duchem.

Ciemności podniosły swoją głowę i trzymały ją wysoko nad Ziemią, gdzie ludzkie duchy były jej zwolennikiem, od tysięcy lat było już tak ciemno!

Wszystko w dół ruchem spiralnym było ściągane, martwota duchowa widoczna wszędzie coraz bardziej.

Czy jeszcze komuś Światło się zaświeci?

Wy już w swoim lenistwie duchowym tego nawet mało chcecie. Nawet brak zauważenia będzie jak miecz sądu szybkie cięcie wykona. Napis; KONIEC najlepiej to odda.


sobota, 25 stycznia 2014, graaljch

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Jezus Chrystus
on Google+
Romuald Statkiewicz

Utwórz swoją wizytówkę /div> Najlepsze Blogi
Pogoda Opole z serwisu